Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Nov 23
Новий Град
Під наглядом фотографа PDF Друк e-mail

ХХІ століття розбалуване технологіями, можливостями та інноваціями сучасності. Однак, за всією цією призмою еволюції та вдосконалення людина втрачає свою самобутність. Соціальні мережі – найпотужніша система навіювання стереотипів, встановлення рамок та запровадження нових мейнстримів. Та в нашому житті завжди є біле, аби протистояти чорному, вода, аби протистояти вогню. Завжди існуватимуть люди, які шукають особливості кожного тоді, коли інші намагаються їх викоренити. Такими людьми є фотографи та художники, що зображують наш світ таким, яким вони його бачать, не використовуючи прикрас.

 

 
Сьогодні відбудеться судове засідання за позовом громади с. Верещаки щодо закриття їх школи PDF Друк e-mail

Сьогодні о 14:30 в приміщенні Олександрівського районного суду Кіровоградської області відбудеться слухання резонансної справи за колективним позовом жителів села Вищі Верещаки проти Олександрівської районної ради щодо закриття сільської школи.

 
Мій перший раз PDF Друк e-mail

5 січня, 2016 рік. Ніч перед першою в житті сесією… Лишилися лічені години, і ось, перший екзамен – основи журналістики. Ну хіба ж не диво? Психологічні типи співрозмовників, методи та джерела збору інформації, жанри та їх особливості, історія газети, заголовки, прийоми, класифікація питань, інформагентства…

 
Парад невест PDF Друк e-mail

bride2

2 октября в Харькове в парке Горького прошёл ежегодный Всеукраинский парад невест. Тема свадебного шествия была посвящена флористике, поэтому каждая участница имела при себе соответствующий цветочный элемент. В параде шествовали  все желающие девушки. Особое внимание к себе привлекали маленькие принцессы в свадебных нарядах, которые одним своим видом ломали харьковчанам "мимиметры",  окончательно сводили с ума  и поднимали настроение.

 
BREAKIDZ 2016 PDF Друк e-mail

dance6

2 жовтня у Харкові біля Харківсього національного академічного театру опери і балету пройшов брейкданс-фестиваль "BREAKIDZ 2016". Щороку, набуваючи нових масштабів, змагання звели до купи танцювальні колективи не лише з України, а й з усієї Європи. З 16:00 та до 21:00 команди демонстрували свої можливості, потроху наближаючись до фіналу. 16 українських міст боролися за звання кращого, однак цього року перемогу здобула команда з Дніпра.

 
Обирайте, ким стати: Наставником чи підопічним?! PDF Друк e-mail

На Кіровоградщині стартує інноваційна програма захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених жінок на місцевих ринках праці  - із використанням унікального естонського досвіду менторства. Про це розповіла під час інформаційної сесії у «Прес-клубі реформ» керівник програми на Кіровоградщині – Вікторія Талашкевич.

 

typbota 2Інформаційна сесія стала точкою відліку для інноваційної програми захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених жінок на місцевих ринках праці на Кіровоградщині. Під час зустрічі із учасниками інформаційної сесії спілкувалися керівник програми на Кіровоградщині Вікторія Талашкевич, а також гості зі столиці, а саме Євгеній Фомін, директор громадської організації «Фундація Прав Людини» та Анастасія Михайлова, проектний координатор Посольства Естонії в Україні з питань розвитку, співпраці та гуманітарної допомоги. Що цікаво, обоє вони - наші земляки: Анастасія родом з Олександрії, а Євгеній - із Кіровограда.

 


Сторінка 1 з 6

Редакція

 Ми завжди відкриті до співпраці. Прохання звертатися до нас із будь-якою інформацією. ЇЇ обов’язково буде опубліковано на сторінках нашого сайту в бажаному для вас форматі ( текст, фото, відео … )наші контакти:  mail.new-grad@ukr.net      info_new-grad@mail.ru  

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.