Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Jan 21
PDF Друк e-mail

 Відбулася зустріч учнів школи №1 з Миколою Миколайовичем. Тама зустрічі - найближчі перспективи розвитку нашого міста.

   Мер відповів, що їм потрібно опалити 146 будинків та посилити електромережі, для того, щоб люди були забезпечені теплом та електроенергією. «Проблем вистачає» - каже мер. Є важливий момент для реформування комунального господарства - це створення 7 об’єднань співвласників, де за кожен будинок буде відповідальна одна людина.

  Також одна з проблем міста – чистота довкілля. Весь бруд, сміття – це більше моральна проблема, ніж господарська .

  Нестача коштів, техніки – це також значна проблема, але якщо кожен із нас зробив би частину своєї оселі кращою і прибрав біля паркану, біля будинку, якщо просто не кидатиме сміття на вулиці – це вже буде дуже добре.

  Великою проблемою є нестача робочих місць. На місці колишнього ковбасного цеху плануємо збудувати невеличкий супермаркет, приблизно на 10-15 робочих місць. Плануються підприємства переробки сировини: прийом макулатури, металу, приблизно на таку ж саму кількість робочих місць.

  Міський голова звертався до депутата Бєрьозкіна в Кіровоград, який є генеральним директором підприємства «Сонола» з проханням на місці старого хлібозаводу побудувати кондитерсько-хлібний цех.

  Тема культурного розвитку та благоустрою.

  У плані спорту, на наступний рік хочуть побудувати невеличкий вуличний спортивний майданчик з тренажерами приблизно на 20 тис. грн. Важливим є власний приклад – займатись спортом, вести здоровий спосіб життя.

  Не вистачає коштів на ремонт будинку культури, але все одно будуть намагатися вирішити це питання. З ініціативи міської ради було організовано цікавий футбол 1 квітня, потім влаштовано забіг.

  Нашого мера запрошували у Львів 10 жовтня на товариську гру «збірна України – збірна Польщі» до «Євро 2012», і на наступний рік крім команд збірної футболу, буде чемпіонат серед мерів Європи, збірна – 20 чоловік, і з 354 мерів України – 1 з Помічної!

  Організовано турнір сільських голів, демонстраційний музей в Помічній. Побудовано фонтан, встановлено дрезину. І ще зробили гарний парк: встановили лавки, насаджали квітів, зробили гарні статуї у вигляді лебедів.

Робота міської ради.

  Вже відбулося 12 сесій, на яких розглядається планування та виконання бюджету, куди спрямувати кошти. Існує виконавчий комітет, який вирішує всі нагальні потреби міста. Є проблеми з кадрами: вже другий заступник не хоче працювати, в зв’язку з недуже великою заробітною платою. Планується реконструкція алеї на вул. Перемоги. Також освітлення міста, з бюджетом 27 тис – на 4 вулиці: Елеваторська, Виноградна і ще 2 маленьких вулички. За словами мера, до кінця року вони будуть освітлені.

                                                                                                                                       Єріненко Л. Фоміна Т. ЗОШ№1

 

Коментарі  

 
0 #1 16.04.2012 19:55
А що ж Березкін, чи пообіцяв допомогти?Яка прекрасна ініціатива, і нові робочі місця, і надходження до бюджету, і продукція власного виробництва!Це було б чудово!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новий Град м.Помічна

© 2018 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.