Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 16
Сергій Капітонов: «Маємо докласти всіх зусиль, аби ці діти відчули радість свята» PDF Друк e-mail

2016129 грудня 2015 року депутат Кіровоградської міської ради від ВО «Свобода» Сергій Капітонов привітав з різдвяними святами дітей-сиріт, дітей героїв російсько-української війни, дітей-інвалідів та дітей з багатодітних родин, які проживають на території 26 округу. Подарунки від свободівця отримали Філатов Андрій, Таран Світлана, Лебедєв Олександр, а також Нікомосєв Богдан та шестеро дітей з родини Лісоволенко. Окрім них, привітання від націоналіста дісталися ще до 29 дітей, які мешкають на території означеного округу.

За словами Сергія Капітонова, маленькі українці зустрічали його з безпосереднім захватом і вдячністю. Також депутатові вдалося поспілкуватися з дорослими членами родин та запропонували їм свою допомогу. В результаті плідного спілкування під час відвідин неповних сімей обранець від «Свободи» має кілька доцільних пропозицій, які запропонує на розгляд наступних сесій Кіровоградської міської ради.

«Ми перш за все повинні піклуватися про маленьких українців. Вони – наше майбутнє, як би пафосно це не звучало. Маємо докласти всіх зусиль, щоб ці діти відчули радість свята», - коментує відвідини означених родин депутат Кіровоградської міської ради від ВО «Свобода» Сергій Капітонов

 

 

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.