Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 17
"Таку націю агресорові не подолати!" PDF Друк e-mail

- Січовик Руслан Сивірський

sichovukЩе вчора він був в окопі, а сьогодні - вже у дружньому колі побратимів з Кіровоградської міської організації ВО «Свобода». Сивірський Руслан – старший лейтенант, доброволець батальйону «Січ» (з червня 2014 року) щойно повернувся з с. Піски і одразу завітав до однопартійців аби розповісти про ситуацію на передовій російсько-української війни.

-Яка була основна мотивація піти добровольцем на війну? Чи страшно там?

-Після Революції гідності я 4 рази ходив до військкомісаріату і просив записати мене добровольцем, але тоді потреби в мені не було. А коли створили батальйон «Січ», я став одним з перших його бійців. Звичайно, на передній лінії фронту страшно, але в першу чергу не за себе, а за бійців, які знаходяться у моєму підпорядкуванні – 25 хлопців.

-Як проходить звичайний день вояка? Як ви підтримуєте бойовий дух? Чи існують якісь розваги для "січовиків"?

 

-Щодня ми несемо службу на посту, а увечері маємо час для відпочинку. Нещ

одавно до нас приїздив Михайло Іллєнко зі своїм фільмом «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Також,  нас дуже мотивують дитячі листи та малюнки - з тих листів ми черпаємо сили і добре усвідомлюємо задля кого тут воюємо, задля кого боремось. Насправді дух української нації в дитячих проявах уваги і побажаннях відчутно настільки, що зміцнюється віра: такий народ агресорові не подолати !

-Як ставишся до демобілізації? Чи не виникає думка, що якщо всі досвідчені бійці демобілізуються, а натомість призвуть недосвідчених, це може погіршити ситуацію на Сході?

-Демобілізують же не всіх, а тільки певний відсоток від кількості війська. До того ж непідготованих бійців на лінію вогню не відправляють. Існують навчання, саме досвідчені бійці готують новобранців. Ротація для бійців дуже необхідна, адже потрібен як фізичний, так і моральний відпочинок. Спілкування з родиною підтримує та надихає. Бійцям також потрібна психологічна допомога. Я, до речі, вже встиг відвідати центр, де поспілкувався з досвідченими психологами.

-  Які настрої у місцевого населення?

-Ставлення місцевого населення до українських воїнів поступово змінюється на позитивне. Люди починають розуміти справжній стан речей. Мені доводилося особисто бачити, як ще донедавна проросійсько налаштовані бабусі почали носити українські стрічечки.

-Які плани на майбутнє?

-Через 7 днів я повертаюсь до батальйону, буду продовжувати захищати нашу країну від ворогів. Впевнений - повернуся з перемогою. Слава Україні!

 

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

 

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.