Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Jan 21
VII – ий Український муніципальний форум PDF Друк e-mail
З 29 червня по 2 липня 2011 року в м. Іллічівську пройшов традиційний VII – ий Український муніципальний форум. Участь у Форумі взяли близько 300 голів міст - членів Асоціації міст України, вище керівництво держави,  Одеської області та зарубіжні партнери АМУ.

Розпочався Форум 30 червня Днем діалогу, відкрив його - Заступник Глави Адміністрації Президента України Скубашевський Станіслав Валеріанович, котрий передав вітання учасникам Форуму від Президента України Віктора Януковича та повідомив, що Президент готовий  зустрітися з представниками місцевого самоврядування для обговорення найгостріших проблем та врахування пропозицій щодо їх розв'язання.

Вітання від Прем'єр-міністра України переказав  заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації  Хлицов Петро Володимирович. Також виступили Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Постійний представник АМУ у Верховній Раді України Валерій Баранов та Голова Одеської обласної ради Микола Пундик.

Звісно, що привітав учасників і Іллічівський міський голова Валерій Хмельнюк. У своєму привітальному слові Валерій Якович зауважив, що знову радий бачити учасників Форуму у нашому місті (адже Асоціація міст України вже не в перше організовує такого роду захід в Іллічівську). Міський голова підкреслив, що  за останні роки багато що в Іллічівську змінилось (в чому гості нашого міста переконались на власні очі під час екскурсії містом), але залишилось головне – прагнення ставити перед собою, здавалось би, нездійсненні завдання та знаходити шляхи їх вирішення. Валерій Хмельнюк доповів присутнім учасника Форуму про соціально – економічний стан міста, побажав успішної роботи та висловив впевненість, що досвід отриманий за ці дні, спільні зусилля і наполеглива праця будуть запорукою процвітання наших міст.     

Наступного дня обговорювалися питання місцевого економічного розвитку: основи та перспективи розвитку в Україні, також розглядались кращі практики місцевого економічного розвитку.

Закінчився Форум Літньою школою для міських голів «Система якісного муніципального управління в Україні».

В рамках VII – ого Українського муніципального форуму його учасники відвідали кращі підприємства міста: ДП «Іллічівський морський торговельний порт»,   ВАТ «Іллічівський олійножировий комбінат», ТОВ «Українська Чорноморська індустрія», Завод  автомобільних агрегатів ЗАТ «ЗАЗ».

30 червня на стадіоні «Шкільний» відбувся відбірковий футбольний матч серед команд голів міст - членів АМУ з метою формування команди для участі у чемпіонаті Європи з футболу серед команд міських голів у 2012 році.  Почесним гостем матчу був володар «Золотого м’яча», відомий футболіст Ігор Бєланов.  
super foto super foto super foto super foto
Згідно регламенту матчу було сформовано чотири команди – «Південь», «Північ», «Схід» та «Захід». Перемогу отримала збірна команди «Півночі».

Загалом учасники Форуму залишились задоволені його плідною роботою та рівнем організації заходу.

Виконавчий комітет Іллічівської міської ради також висловлює щиру подяку усім, хто приймав участь у організації та проведені VII – ого Українського муніципального форуму.
 

Новий Град м.Помічна

© 2018 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.