Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 17
Обирайте, ким стати: Наставником чи підопічним?! PDF Друк e-mail

На Кіровоградщині стартує інноваційна програма захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених жінок на місцевих ринках праці  - із використанням унікального естонського досвіду менторства. Про це розповіла під час інформаційної сесії у «Прес-клубі реформ» керівник програми на Кіровоградщині – Вікторія Талашкевич.

 

typbota 2Інформаційна сесія стала точкою відліку для інноваційної програми захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених жінок на місцевих ринках праці на Кіровоградщині. Під час зустрічі із учасниками інформаційної сесії спілкувалися керівник програми на Кіровоградщині Вікторія Талашкевич, а також гості зі столиці, а саме Євгеній Фомін, директор громадської організації «Фундація Прав Людини» та Анастасія Михайлова, проектний координатор Посольства Естонії в Україні з питань розвитку, співпраці та гуманітарної допомоги. Що цікаво, обоє вони - наші земляки: Анастасія родом з Олександрії, а Євгеній - із Кіровограда.

 

 

Посольство Естонії надає різноманітну підтримку цікавих соціальним ініціативам, і одна з них – втілення в Україні досвіду менторства, коли відомі і поважні у регіоні люди виступають наставниками для людей, котрі потребують підтримки, інформації, контактів, бо, наприклад, є вимушено переміщеними особами.

 

У нашому місті 17-18-19 жовтня відбудеться триденний тренінг, на який запрошуються ті, хто хоче бути наставниками, і ті, хто прагне бути підопічними. Це можуть бути підприємці, внутрішньо переміщені особи, громадські лідери, молодь, люди старшого віку – всі, хто має бажання або поділитися своїми знаннями, або отримати корисну інформацію.typbota 3

 

Тренінг, присвячений інноваційному досвіду Естонії у сферах е-маркетингу та самозайнятості з використанням онлайн технологій, триватиме три дні. Вестимуть його естонські та українські експерти. За результатами тренінгу буде сформовано десять менторських пар (наставник + підопічний), які протягом дев’яти місяців спілкуватимуться, обмінюватимуться інформацією.

 

Директор «Фундації прав людини» Євгеній Фомін анонсував також кілька всеукраїнських заходів – семінарів, тренінгів, - які будуть проведені у рамках програми задля посилення громадського руху жінок переселенців та підвищення професіоналізму у правозахисті лідерів громадських об’єднань внутрішньо переміщених осіб шляхом.

 

Зареєструватися до участі у тренінзі можна за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdInMM723zpuUhosB9lAfuiMBrqTodiK02o9HCxyxF3bOsu9Q/viewform

 

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.