Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 17
Кожен естонець інвестував два євро в розвиток України PDF Друк e-mail

Про досвід співпраці України та Естонії йшлося у місті Кропивницький під час інформаційної сесії, котру організувала громадська організація "Турбота".

 

Інформаційна сесія стала точкою відліку для інноваційної програми захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених жінок на місцевих ринках праці на Кіровоградщині. Про це повідомили гості, які приїхали на інформаційну сесію із Києва, а саме Євгеній Фомін, директор громадської організації «Фундація Прав Людини» та Анастасія Михайлова, проектний координатор Посольства Естонії в Україні з питань розвитку, співпраці та гуманітарної допомоги. Що цікаво, обоє вони - наші земляки: Анастасія родом з Олександрії, а Євгеній - із Кіровограда.

 

typbotaПані Анастасія працює у Посольстві і займається координацією програм розвитку, співпраці та гуманітарної допомоги. За її словами, протягом останнього часу Уряд Естонії виділив понад два мільйони євро на різноманітні програми в Україні, а це означає, якщо перерахувати на кількість населення, яка в Естонії складає трохи більше мільйона осіб, що кожен мешканець цієї невеликої європейської країни витратив як мінімум два євро зі своїх податків на підтримку українців.

 

 

Посольство Естонії надає мікро-фінансування проектів для українських НУО, урядових організацій чи місцевих органів влади на суму до 15 000 євро. Ці проекти повинні відповідати Стратегії розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги Естонії, а отже бути пов'язані із однією з наступних галузей - освіта, охорона здоров'я, мир і стабільність, розвиток демократії і верховенство закону, економічний та екологічно сприятливий розвиток, інформування громадськості та глобальна освіта, а також ICT рішення. Крайнього терміну подачі заявки нема. За рік можуть бути профінансовані 2-4 проекти.

 

Інша можливість отримати фінансування на цікаві проекти від Уряду Естонії - це знайти партнера у цій країні, і написати спільну програму. Саме так сталося у випадку з інноваційною програмою захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених жінок на місцевих ринках, яку реалізовує "Фундація Прав Людини" (ФПЛ) у трьох областях України (Кіровоградська, Запорізька, Львівська) у партнерстві із Естонським жіночим ресурсним центром (ENUT).

 

Директор ФПЛ Євгеній Фомін розповів, що метою проекту є посилення громадського руху жінок переселенців та підвищення професіоналізму у правозахисті лідерів громадських об’єднань внутрішньо переміщених осіб шляхом залучення інноваційного досвіду Естонії у е-маркетингу та самозайнятості з використанням онлайн технологій. Інновацією проекту є постійний фокус на використання сили соціальних медіа ресурсів та менторства.

 

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.