Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 17
«Ми боролися проти клану Януковичів, але отримали узурпацію місцевої влади» - PDF Друк e-mail

kozakylЄвгеній Козакул

19 лютого 2016 року в смт. Наовоархангельську на Кіровоградщині відбувся захід, приурочений другій річниці з днів трагічного розстрілу українців, які сколихнули країну 18-20 лютого 2014 року. Захід був організований Новоархангельською РДА. Вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні були запрошені і депутати селищної ради, зокрема, депутати-свободівці – безпосередні учасники Революції Гідності Микола Осьмачко та Євгеній Козакул.

Так склалося, що депутатам-націоналістам випало виступати після очільників району та голови  Новоархангельської селищної ради. За словами Євгенія Козакула, після провокаційного виступу голови селищної ради Ю.П. Шамановського йому довелося кардинально змінити текст власної промови.

 

 «Ми боролись проти сімейного клану Януковичів, натомість отримали тут, в межах містечка, сімейний клан Шамановських. Ми виступили проти безчинств і тиранії в Державі, але отримали диктат, узурпацію місцевої влади, і цинічне виставляння за двері громадян України, власних виборців під час сесій селищної ради в Новоархангельську. Ми виступали за прозорість, гласність і публічність роботи всіх органів влади, та отримали намагання вирішувати долю місцевої громади тісним, закритим  колом наближених та друзів. Але ми не відступимо. Надзвичайно жахливою ціною дісталась нам ця, часткова ще поки, перемога. Ми, свободівці, маємо шалену мотивацію до змін. І ті зміни стануть!  Так, як було раніше – не буде вже!», - наголосив у своєму виступі депутат Новоархангельської селищної ради від ВО «Свобода» Євгеній Козакул.

Також організатори заходу надали слово депутату селищної ради Миколі Осьмачку, який у своєму виступі розкритикував представників чинної влади. Він розповів, що влада не керується вимогами Революції Гідності у своїй діяльності та підкреслив, що всі учасники подій на Майдані 2013-2014 років і, зокрема, патріоти України, які загинули на вулиці Інститутській, вірили, що зі зміщенням Президента Януковича в державі розпочнуться реальні зміни. Люди сподівалися, що почнуть реалізовуватися реформи, почнеться справжня боротьба з корупцією. Микола Осьмачко констатував, що,  на жаль, сподівання героїв Небесної Сотні не справдились і впливовими силами в нашій державі залишаються олігархат та чорний бізнес, які продовжують виснажувати Україну.

 

Прес-служба  Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

 

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.