Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 17
Чи буде шанс на перемогу PDF Друк e-mail

У п'ятницю 15-го січня з 8:00 у Києві біля Посольства Португалії в Україні розпочнеться акція протесту, яку проводять спортсмени, що займаються бразильським джиу-джитсу іздекількох міст України.

 

І дорослі, і молодь вийдуть на акцію, щоб заявити свій протест проти дискримінаційної візової політики, яку веде Посольство Португалії в Україні по відношенню до спортсменів. Приводом для акції стала відмова декільком спортсменам, які представляють Україну, в отриманні віз і, відповідно, поїздці на відкритий Чемпіонат Європи по бразильському джиу-джитсу, який відбудеться 20-24 січня 2016 року у м Лісабон, в Португалії.

 

- Спортсмени з Кіровограда Ярослав Блажко та Роман Непота, що представляють клуб klyb borec і Федерацію бразильського джиу-джитсу України, отримали відмову в отриманні шенгенської візи із поясненням: «ми не віримо, що ви повернетеся, тому ви не поїдете»!, - розповідає керівник спортивного клубу «Борець» Євген Скирда.

 

За його словами, у візовий відділ Посольства Португалії був наданий весь необхідний пакет документів, підтверджуючих як працевлаштованість і фінансову незалежність спортсменів, так і їхні численні спортивні досягнення. Ярослав Блажко та Роман Непота є багаторазовими чемпіонами України по бразильському джиу-джитсу, щодня працюють з дітьми та молоддю як волонтери - на громадських засадах.

 

 

Більше того, гроші на поїздку хлопців протягом декількох місяців збиралися силами всієї команди кіровоградського клубу, і не тільки - спортсмени, діти, дорослі з усієї України передавали кошти, щоб купити квитки спортсменам.

 

- На чемпіонаті Європи в цьому році візьмуть участь 3500 спортсменів з усього світу, і всіх їх з радістю приймає Лісабон. Усіх, крім українців, яким відмовляють у візі! Ми вважаємо це проявом неповаги до українського народу в цілому. Сьогодні не дали візу нам, завтра її не отримаєте ви, - упевнений керівник спортивного клубу «Борець» Євген Скирда.

 

Спортсмени вважають регулярну інформацію в ЗМІ про «євроінтеграцію» і «спрощення візового режиму», а незабаром і «безвізовий режим» нахабним обманом українського народу. І звертаються з проханням до всіх спортсменів, патріотів і просто не байдужих людей підтримати акцію протесту. Телефонуйте - Євген Скирда - 066-238-53-62.

 

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.