Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 17
Перевагу слід надавати прогресивній молоді PDF Друк e-mail

Юрій Кочубей: «В розподілі робочих місць перевагу слід надавати прогресивній молоді»

 Юрій Кочубей, новообраний голова Бобринецької районної організації на Златопіллі (Кіровоградська область) уже не перший рік є активним борцем за соціальну і національну справедливість. До звітно-виборчих зборів у Бобринецькому місцевому осередку націоналістів, які відбулися 6 травня 2015 року, друг Юрій був першим заступником голови "Бобринецької Народної Громади" – громадської організації району, що активно виступала проти свавілля в органах влади та місцевих судах. Проте, за словами Юрія, не вистачало спілці політичної волі, наполегливості та рішучості. Саме тому відчув необхідність очолити політичний осередок.

 

За неповних 10 днів перебування на посаді очільника націоналістів молодий свободівець встиг зорієнтуватися і розкреслити план діяльності осередку. На запитання, чого прагне досягти, очоливши націоналістичну організацію району, Юрій Кочубей дає розгорнуту відповідь.

"Насамперед хотілося би домогтися відповідальності чинної влади перед народом. Адже, виголошуючи промови під час Революції гідності, багато хто виглядав ледь не янголом, що спустився з небес рятувати Україну. Тепер час розставив усе по місцях, і ми бачимо, що теперішня влада намагається повернути назад, всіма засобами підтримуючи тих, хто на своїх посадах розкрадали державну власність, брали хабарі та сіяли облуду. Наприклад, міський голова Бобринця Леонід Кравченко ось уже 12 років поспіль тримається крісла. За цей час громада спостерігала багато негідних дій з його боку. Але, попри непопулярність у місті, міський голова вже готується до наступних місцевих виборів та активно піариться на сторінках районної газети. "Свобода" Бобринця має на меті не пустити його до влади, про що я й доповів пану Кравченко у приватній розмові", – розповів друг Юрій.

З коментарів новообраного голови Бобринецької районної організації ВО "Свобода" помітно, що він має чіткий план подальшої діяльності націоналістичного осередку. "Перш за все, – зазначав Юрій, – ми будемо намагатися будь-яку діяльність, чи то політичну, чи підприємницьку, а чи й благодійну виводити в правове поле, окреслене законодавством України. Наприклад, нещодавно до мене, як до приватного підприємця, прийшли люди, які назвалися представниками Благодійного фонду "Серце до серця". Але на прохання показати статутні документи, які давали б їм здійснювати діяльність по збору коштів, вони змушені були відповісти, що таких паперів не існує. Внаслідок цього буквально за тиждень, ті самі представники благодійної організації подякували мені за те, що фактично змусив їх зареєструватися на районному рівні".

Однією з нагальних проблем району Юрій Кочубей вважає абсолютне небажання людей, які обіймають відповідальні посади, працювати в інтересах громади. Це, на його думку, є наслідком того, що роботу, яка має вестися активно, доручено здебільшого людям пенсійного віку. "Досиджуючи" до виходу на заслужений відпочинок, вони просто "протирають штани" та імітують діяльність виключно, щоб приховати свою безвідповідальність.

"При розподілі робочих місць слід надавати перевагу молоді, адже зараз вражаюче число молодих, кваліфікованих спеціалістів не має змоги працевлаштуватися. Нинішня молодь більш прогресивна, ніж люди похилого віку, тим більше з огляду на програмне забезпечення й нові технології, що є вже недоступними для пенсіонерів", – підкреслює Юрій.

Молодий націоналіст впевнений, що за активної просвітницької діяльності та опору реваншистам з ПР і комунякам при владі, а також завдяки наполегливій праці нам вдасться розбудувати районний осередок ВО "Свобода" і збільшити коло партійців та прихильників. Тож здобутки у боротьбі за соціальної національної справедливості в Бобринецькому районі є лише справою часу.

 

Наталя Святокум, керівник прес-служби Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода"

 

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

 

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.