Україна – це земля, наша родюча, чорна, найбагатший  у світі чорнозем,  за який проливали кров найкращі сини України.  Українська земля  –  чорного кольору,  а  кров  борців,  що  йшла  «відбирати  іі від  ворога» – червона.  А  хіба ж  поєднання цих кольорів  – червоного і чорного  – не символічне  визначення  України –  УКРАЇНИ , ЩО БОРЕТЬСЯ?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Василь  Стефаник

RSS
Tools
New-Grad.com
Aug 17
Статті
Під наглядом фотографа PDF Друк e-mail

ХХІ століття розбалуване технологіями, можливостями та інноваціями сучасності. Однак, за всією цією призмою еволюції та вдосконалення людина втрачає свою самобутність. Соціальні мережі – найпотужніша система навіювання стереотипів, встановлення рамок та запровадження нових мейнстримів. Та в нашому житті завжди є біле, аби протистояти чорному, вода, аби протистояти вогню. Завжди існуватимуть люди, які шукають особливості кожного тоді, коли інші намагаються їх викоренити. Такими людьми є фотографи та художники, що зображують наш світ таким, яким вони його бачать, не використовуючи прикрас.

 

 
Сьогодні відбудеться судове засідання за позовом громади с. Верещаки щодо закриття їх школи PDF Друк e-mail

Сьогодні о 14:30 в приміщенні Олександрівського районного суду Кіровоградської області відбудеться слухання резонансної справи за колективним позовом жителів села Вищі Верещаки проти Олександрівської районної ради щодо закриття сільської школи.

 
Мій перший раз PDF Друк e-mail

5 січня, 2016 рік. Ніч перед першою в житті сесією… Лишилися лічені години, і ось, перший екзамен – основи журналістики. Ну хіба ж не диво? Психологічні типи співрозмовників, методи та джерела збору інформації, жанри та їх особливості, історія газети, заголовки, прийоми, класифікація питань, інформагентства…

 
Парад невест PDF Друк e-mail

bride2

2 октября в Харькове в парке Горького прошёл ежегодный Всеукраинский парад невест. Тема свадебного шествия была посвящена флористике, поэтому каждая участница имела при себе соответствующий цветочный элемент. В параде шествовали  все желающие девушки. Особое внимание к себе привлекали маленькие принцессы в свадебных нарядах, которые одним своим видом ломали харьковчанам "мимиметры",  окончательно сводили с ума  и поднимали настроение.

 
BREAKIDZ 2016 PDF Друк e-mail

dance6

2 жовтня у Харкові біля Харківсього національного академічного театру опери і балету пройшов брейкданс-фестиваль "BREAKIDZ 2016". Щороку, набуваючи нових масштабів, змагання звели до купи танцювальні колективи не лише з України, а й з усієї Європи. З 16:00 та до 21:00 команди демонстрували свої можливості, потроху наближаючись до фіналу. 16 українських міст боролися за звання кращого, однак цього року перемогу здобула команда з Дніпра.

 


Сторінка 1 з 3

Новий Град м.Помічна

© 2017 Новий Град. Всі права захищено.
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.